AHOJ! VÍTEJ MEZI NÁMI.

 Jsme rádi, že přemýšlíte o přidání k naší komunity tiskařů. Našim cílem je zásobovat zdravotníky a další potřebné profese ochrannými štíty a případně i dalšími ochrannými prostředky. Cílem stvoření komunity je snaha zásobovat naše tiskaře materiálem, který nám darují sponzoři a zároveň zajistit lékařům jistotu, že každý jim dodaný kus byl na kompletačním centru zkontrolován a je řádně dezinfikován. Vytvoření komunity nám zároveň umožňuje držet pro vnější svět jednu unifikovanou tvář, na které se pak lépe staví komunikace s médii a subjekty, kterým pomáháme. Zde pod tlačítkem je odkaz na dokument, který obsahuje všechny detailní informace a kontakty na Vaše lokální střediska.

Díky, že s námi pomáháte!

TISKNĚTE S NÁMI

V každém kraji máme jednu pobočku (12 poboček), které zásobujeme potřebným materiálem z vlastních zdrojů (plexisklem, gumičkami, materiálem pro tisk, aj.). Náš potenciál je vyrobit za první měsíc20 000 štítů a v dalších měsících budeme tyto počty navyšovat. Mimo vlastní vložené prostředky a investice, máme pro účel výroby a distribuci založený transparentní bankovní účet, ze kterého projekt financujeme. Na transparentní účet může přispět kdokoliv libovolnou částkou. Číslo účtu je: 4233769003/0800

Děkujeme všem, kteří náš projekt podporují!.

DODANÝCH ŠTÍTŮ

ČLENŮ KOMUNITY

S VAŠÍ POMOCÍ MŮŽOU BÝT DALŠÍ. DĚKUJEME!

Chcete se také stát partnery? Ozvěte se nám prosím na [email protected]

ČASTÉ OTÁZKY

Chápeme, že se na Vás v této době valí informace ze všech stran. Zde jsme tedy sepsali ty nejčastěji pokládané otázky.

Netrefili jsme tu Vaši?  Pak se určitě nebojte nás kontaktovat a my ji rádi zodpovíme v co nejkratším čase!

Kde a jak objednám štíty?

Objednávky štítů přijímáme v našem informačním systému tímto formulářem. Poptávka je velká a tak se omlouváme za případné opožděné reakce, nebo termíny dodání. Děláme, jak jen můžeme.

Jsem tu nový s tiskárnou!

Vítej mezi námi! Všechny potřebné informace najdete na této stránce. Dobré je pročíst i  tonto dokument s kontakty.

Kolik štíty stojí? Co za to?

Štíty jsou poskytovány zcela zdarma. Pokud nás i tak chcete podpořit, můžete tak učinit na náš transparentní účet. Dary nijak neidentifikujeme s objednávkami a jsou tak čistě dobrovolné!

Hodí se vám i materiální dary?

Určitě! Neustálým nedostatkem trpíme u děrovaných gumiček

Model ke stažení

Model tisknutý skupinou 3D tiskem proti COVID-19 stáhnete z webu PrusaPrinters na této stránce. Znovu připomínáme, že tisknete z PETG bez VASE módu.

Facebooková skupina

Všem zájemcům o tisk silně doporučujeme stát se členy naší Facebookové skupiny  a přidat se tak více než 2700 dalším již přihlášeným uživatelům.

Napište nám

  KONTAKT

  Iniciativa 3DAC z.s.
  IČ: 09191224

  [email protected]

   

  Made with in Hlubočky by C-NET.solutions